Kim jestem

Elżbieta Kozik - Bundyra

nauczyciel, muzyk, certyfikowany instruktor gordonowski

Jako dziecko uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia w Trzcianie klasa gitary, a także swoją przygodę z muzyką kontynuowała grając w Dziewczęcej Orkiestrze Dętej przy VI LO w Rzeszowie. Po ukończeniu Szkoły Muzycznej podjęła dalszą naukę w Szkole Muzycznej "Triola" nabywając nowe umiejętności w zakresie gry na gitarze. W tym samym czasie uczestniczyła w różnych projektach i przedsięwzięciach muzycznych, grając w różnych zespołach oraz uczestnicząc w warsztatach muzycznych Marka Raduli.

Pasja i zaangażowanie muzyczne sprawiły, że będąc już w liceum zaczęła udzielać pierwszych korepetycji w nauce gry na instrumentach. W 2011 roku rozpoczęła studia o kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej na Wydziale Pedagogiczno - Artystycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Swój warsztat muzyczny rozwijała pod kierunkiem wielu pedagogów ćwicząc grę na fortepianie, grę na gitarze oraz biorąc udział w różnych wydarzeniach muzycznych i koncertach organizowanych przez Uniwersytet Rzeszowski. W tym: śpiew w chórze w wydarzeniu Filharmonii Podkarpackiej „Świat Mistrza Beksińskiego”- Requiem A.Schnittke i innych wydarzeniach kulturalnych na terenie województwa podkarpackiego.

W tym też czasie prowadziła Scholę Dominikańską w Jarosławiu i grała w zespole The Formacja z Jarosławia.

W 2014 r. po ukończeniu studiów założyła własną działalność gospodarczą. Jest właścicielem firmy PALMONUTKA, gdzie zajmuje się nie tylko nauką gry na instrumentach, ale prowadzi zajęcia muzyczno - ruchowe z najmłodszymi w przedszkolach, w tym pierwsze na Podkarpaciu zajęcia gordonowskie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że lekcje gry na gitarze prowadzone są przez wykwalifikowanego pedagoga.