Nauka gry na gitarze

zapisz się na darmową próbną lekcję gry na gitarze

zapisz się

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 535 056 895

ikona czas

lekcje trwają po 30 i 45 minut

ikona puzzle

spersonalizowany program nauczania

ikona świnka skarbonka

już od 120zł za 4 lekcje

Lekcje gry na gitarze

klasycznej, akustycznej oraz elektrycznej w Jarosławiu. Lekcje gry na gitarze skierowane są zarówno dla początkujących gitarzystów jak i tych bardziej średnio zaawansowanych. Zajęcia mają charakter indywidualny. Program nauczania jest dostosowany do ucznia. Uczniowie poznają podstawowe akordy gitarowe oraz bicia, akordy barre, techniki gitarowe.

Nauka gry na gitarze klasycznej

Program nauczania dostosowany jest do możliwości instrumentu oraz preferencji ucznia. Najczęściej lekcje gry na gitarze klasycznej obejmują znajomość nut na poszczególnych strunach, arpeggio, drzewko trwania wartości muzycznych, położenie nut na pięciolinii, prawidłowe trzymanie instrumenty, sylwetki znanych gitarzystów klasycznych oraz szereg utworów z literatury klasycznej.

Na poziomie średnio zaawansowanym wprowadzane są elementy kompozycji. - rozrywka: wprowadzane są akordy podstawowe, ćwiczenia lewej ręki, rodzaje bicia gitarowego, utwory z repertuaru rozrywkowego, akordy barre, bicie tłumione, czytanie tabulatur.

Nauka gry na gitarze akustycznej

Nauka zbliżona jest do nauki gry na gitarze klasycznej, właściwie może być tak samo ukierunkowana w zależności od wyboru ucznia. Do nauki wykorzystujemy różne utwory z repertuaru muzycznego od klasyki do rozrywki dostosowane do umiejętności ucznia.

Nauka gry na gitarze elektrycznej

Gitara elektryczna daje nam duże możliwości w rozwijaniu technik gitarowych, potrzebnych każdemu gitarzyście, w tym warsztat gitarzysty solowego.

Nauka opiera się nie tylko na teorii, ale przede wszystkim na praktyce. Pomieszczenie do nauki gry na gitarze wyposażone jest w sprzęt, który będzie potrzebny do wykorzystania na lekcji.

Uczeń, który wybiera naukę u nas może liczyć na:

  • cierpliwość i profesjonalizm nauczyciela
  • pomoc w sprawach doradztwa dotyczącego sprzętu
  • naukę obsługi poszczególnych elementów wyposażenia gitarzysty
  • materiały dydaktyczne przygotowane dla każdego ucznia oraz o program nauczania dostosowany do jego zainteresowań

Zapisy na naukę gry na gitarze trwają cały rok kalendarzowy, można dołączyć w każdym momencie. Nie ma ograniczeń wiekowych każdy może rozpocząć u nas lekcje. Jedna lekcja trwa 30 min, bądź 45 min w zależności od wybranego karnetu. Karnet obejmuje 4 lekcje i jest ważny 2 miesiące od daty zakupu.

 

Zapisz się na darmową próbną lekcję gry na gitarze

Długi tekst

Uzupełnij formularz i odbierz jedną darmową lekcję próbną. Wypełniają formularz wyrażasz zgodą na przetwarzanie danych przez Palmonutka Elżbieta Kozik - Bundyra w celu kontaktu i ustalenia terminu próbnej lekcji oraz jej przeprowadzenia. Lekcja próbna jest niezobowiązująca, a Państwa dane po jej przeprowadzeniu nie będą dalej przetwarzane.

Jeżeli chcesz podaj swój numer telefonu. Ułatwi nam to kontakt z Tobą.
Podaj wiek osoby którą chcesz zapisać na lekcje próbną.